SPISAK KANDIDATA KOJI SU PRIMLJENI U PRVU GODINU STUDIJA

 

FAKULTET EDUKACIJSKIH NAUKA
REDNI BROJ IME I PREZIME STUDIJSKI PROGRAM
1. Džejna Obuća Psihologija – R
2. Lejla Heto Psihologija – R
3. Emina Kadrić Psihologija – R
4. Belma Hodžić Psihologija – R
5. Adisa Omerbašić Psihologija – R
6. Emina Subašić Psihologija – R
7. Sabina Bezdrob Psihologija – R
8. Anisa Medošević Psihologija – R
9. Anela Helać Psihologija – R
10. Merima Mujezinović Psihologija – R
11. Amila Šunja Psihologija – R
12. Berina Puhalo Psihologija – R
13. Amar Sarvan Psihologija
14. Muhamed Ridžal Psihologija – R
15. Anil Firat Ozer Psihologija – R

 

FAKULTET DRUŠTVENIH NAUKA
REDNI BROJ IME I PREZIME STUDIJSKI PROGRAM
1. Adina Kurtović Menadžment – R
2. Elza Kavazović Menadžment – R
3. Eldin Nevesinjac Menadžment – V
4. Aldena Đozo Menadžment – R
5. Dženana Peštek Menadžment – R
6. Amina Pašović Menadžment – R
7. Mirnes Lepenica Menadžment – R
8. Muhamed Isanović Menadžment – R
9. Naida Hubanić Menadžment – V
10. Almira Hasović Menadžment – V
11. Hadžimuratović Nedim Menadžment – V
12. Haris Karić Poslovna ekonomija – V
13. Vedad Šahović Poslovna ekonomija – V
14. Belma Šahović Poslovna ekonomija – V
15. Samira Džafić Poslovna ekonomija – R
16. Ajla Tanjo Poslovna ekonomija – R
17. Ilhana Zupčić Bankarstvo – R
18. Sabina Memija Bankarstvo – R
19. Emina Ćebo Pravo – R
20. Irma Starhonić Pravo – V
21. Pavle Šarac Pravo – R
FAKULTET TEHNIČKIH NAUKA
REDNI BROJ IME I PREZIME STUDIJSKI PROGRAM
1. Adis Pleh Elektrotehnika – R
2. Refik Džebo Elektrotehnika – R
3. Ramazan Šahin Građevina – R
4. Benjamin Mešić Geodezija – R
5. Kerim Alić Geodezija – R
6. Tarik Harbaš Geodezija – V
FAKULTET ZDRAVSTVENIH NAUKA
REDNI BROJ IME I PREZIME STUDIJSKI PROGRAM
1. Aldin Bajrami Farmacija – R
2. Tarik Bašić Farmacija – R
3. Jasmin Pojatić Farmacija – R
4. Arnela Sejfović Farmacija – V
5. Hanis Bajrami Fizikalna terapija – R
6. Edin Ruhotina Fizikalna terapija – R
7. Emsad Pušilo Fizikalna terapija – V
8. Ana Galović Fizikalna terapija – V
9. Amina Džanko Sestrinstvo – R
10. Anera Gadžo Sestrinstvo – V
11. Zerina Malokos Sestrinstvo – R
12. Haris Slanjankić Opća Medicina – R
13. Adnan Palikuća Opća Medicina – R
14. Merjem Mujanović Opća Medicina – R
15. Filip Stipetić Opća Medicina – R
16. Amina Kamenica Opća Medicina – R
17. Sinem Guler Opća Medicina – R
18. Ajše Gul Jenišahal Opća Medicina – R
19. Senija Duraković Opća Medicina – R

II CIKLUS

FAKULTET DRUŠTVENIH NAUKA
REDNI BROJ IME I PREZIME STUDIJSKI PROGRAM
1. Mirela Selimović Pravo – V